
Kiadták a legmagasabb, azaz a piros figyelmeztetést, olyan hőség jön, hogy húsz kávétól sem fog felébredni + térkép
Térképen mutatjuk a részleteket.
A vizsgálat hetekkel ezelőtt indult el, és bebizonyosodott, hogy igaz volt a bejelentés, mivel Tarnai Richárd közlése szerint a Micsoda család! a klasszikus mesék, valamint a Benedek Elek-könyvek között volt a polcokon, így – tette hozzá – egy vásárlónak első ránézésre fel sem tűnik, hogy a lapozgató tartalma más, mint a többi könyvé, vagyis megtévesztették a vevőket.
Földi-Kovács Andrea műsorvezető kérdésére, hogy miért a bírság kiszabása mellett döntöttek, a kormánymegbízott elmondta, ez azért történt így, mert egyértelműen megvalósult a törvénysértés.
Manapság, amikor nyomulás van abba az irányba, hogy az alaptörvényben rögzített gyermekvédelmi jogokat támadják, és alternatívákkal támadják az embereket, amelyek jogszabályokba ütköznek, akkor nem elég pusztán a figyelmeztetés, hanem bírságot kell kiszabni
– tette hozzá.
A teljes beszélgetés itt megtekinthető:
Térképen mutatjuk a részleteket.
Úgy vallottak a tolvajok, mintha nem lenne holnap.
A Rapid délelőtti adásában Gábor Márton, a Magyar Nemzet újságírója és Kertész Dávid, a Pestisrácok.hu munkatársa hozták el a hét eddigi legfontosabb híreit.
Még a Tisza Párt saját szavazói is csalódottak, a kommentelők szerint ez a szereplés csak ártott az ellenzéknek.
Halott csecsemőt találtak egy magyarországi üzem mosdójában
Három botrányosan elvett 11-es, európai sztárcsapat búcsúzik a klubvilágbajnokságtól
Eldőlt Dzsudzsák sorsa, kiderült, marad-e Debrecenben
Rendkívüli: most van baj, visszafordultak az első óriástankerek Iránból, nem hoznak ki olajat a Hormuzi-szoroson - ettől félt a világ
Szegedi Erika: Ennek a három csillagjegynek hoz szerencsét a nyári napforduló
Maximális terrorkészültség lépett életbe Olaszországban + videó
Kuljabandi meg a szakpolitika
Büszke Inter-drukker a szuperszexi pankrátorhölgy – galéria
Baloldalról is lesújtó kritikát kap Magyar Péter embere
Kerkez csalódottan távozott Liverpoolból – érdekes cikket közölt az egyik liverpooli portál
Olyan helyet támadott Izrael, amire senki sem számított
Újabb korrupciós botrány Ukrajnában
Térképen mutatjuk a részleteket.
Úgy vallottak a tolvajok, mintha nem lenne holnap.
A Rapid délelőtti adásában Gábor Márton, a Magyar Nemzet újságírója és Kertész Dávid, a Pestisrácok.hu munkatársa hozták el a hét eddigi legfontosabb híreit.
Még a Tisza Párt saját szavazói is csalódottak, a kommentelők szerint ez a szereplés csak ártott az ellenzéknek.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.