„Most, hogy az ellenzék egymásnak ugrott, a kormánypárti média nagy örömmel veri be az utolsó koporsószögeket az összefogásba”
– mondta Márki-Zay, aki szerint Érden már egy nappal a választás előtt arról beszéltek egy DK-s fórumon, hogyan fogják őt kicsinálni. A bukott miniszterelnök-jelölt ezután megköszönte a 106 jelöltnek is a munkát, azt mondta, nem fogja elfelejteni őket soha. – Egyelőre nem láttam, hogy olyan sokan ellenem fordultak volna, bár voltak ilyenek is.
Tudjuk, hogy egy bolsevik pártban elég utasítani a főnöknek, hogy most őt kell támadni, és mindenki ráugrik.
De én nagyon értékelem azoknak a kiállását, akik ezt nem tették meg. A DK-n belül beszédes, hogy kik azok, akik még vagy egyáltalán nem álltak bele ebbe, a Jobbikon belül – ahol Jakab Péter fontos szövetségese Gyurcsány Ferencnek – is volt olyan, aki különvéleményt fogalmazott meg, és ezt én hálásan értékelem – mondta. Minden hátrányát elszenvedtem ennek az összefogásnak – tért rá a vereség okainak elemzésére Márki-Zay Péter, hozzátéve: az összefogás modellje megbukott, ezért mostantól ellenállásra van szükség Orbán Viktor leváltásához. A hibáit elemezve azt is elárulta, az ő kommunikációs stílusa „nem tudja megszólítani azt, akit Jakab Péternek sikerült megszólítania, illetve akiket kellett volna megszólítania”.
A teljes bejelentkezést ITT megtekintheti:
Borítókép: Márki-Zay Péter (Fotó: Facebook)




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!