Beragadt a 300 milliós főnyeremény
A Magyar Nemzet beszámolt róla, hogy idén már két telitalálatos szelvény is volt a skandináv lottón. A 3. héten valaki közel 160 milliót, míg egy másik szerencsés a 6. héten több mint 150 milliót nyert.
A szerencsés nyertesnek azt is érdemes szem előtt tartani, hogy nem érdemes az utolsó pillanatra hagyni a telitalálatos szelvény beváltását, hiszen a részvételi szabályzat alapján a 90 nap leteltével a nyereményfelvételre nincs lehetőség. Ilyen eset nemrég történt a skandináv lottón: valaki nem jelentkezett a háromszázmilliós főnyereményért.
Az összeg azonban nem marad a Szerencsejáték Zrt.-nél, különsorsolásos akciók, illetve nyereményjátékok útján visszaadja a játékosoknak a következő hetekben, hónapokban, valamint részben az adott játék nyerőosztályainak alapját növelheti.



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!