Lezárták az M5-öst Budapest irányába, Szeged felé sem sokkal jobb a helyzet

Baleset történt.

Forrás: MTI2025. 02. 10. 13:28
Traffic,Congestion,Asia,torlódás,dugó,autópálya
illusztráció Fotó: Kichigin Forrás: Shutterstock
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Egy nyergesvontató és egy karbantartó jármű ütközése miatt lezárták az M5-ös autópálya Budapest felé vezető oldalát Kiskunfélegyházánál – közölte a Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense hétfőn, kora délután az MTI-vel.

Dabis Krisztina elmondta: az M5-ös autópálya 101. kilométerénél reggel történt baleset miatt 11 óra 45 perctől az autópályát teljes szélességében lezárták Budapest felé. A rendőrök a 108-as kilométernél terelik le a forgalmat az 5-ös főútra. A nyergesvontató átszakította a szalagkorlátot és az ellenkező oldalon állt meg, ezért a Szeged felé tartó oldalon csak a külső sáv járható.

A korlátozások miatt torlódásra kell számítani. A balesetben nem sérült meg senki.

 

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.