Lezuhant valaki a rakpart köveire a Parlamentnél

Alpintechnikával mentették a bajba jutott férfit.

2025. 03. 11. 21:59
Budapest, 2021. január 24.
A Széchenyi lánchíd napfelkeltekor a Sztehlo Gábor rakpartról fotózva. 
MTVA/Bizományosi: Juhász Gábor 
***************************
Kedves Felhasználó!
Ez a fotó nem a Duna Médiaszolgáltató Zrt./MTI által készített és kiadott fényképfelvétel, így harmadik személy által támasztott bárminemû  különösen szerzõi jogi, szomszédos jogi és személyiségi jogi  igényért a fotó szerzõje/jogutódja közvetlenül maga áll helyt, az MTVA felelõssége e körben kizárt.
Fotó: MTVA/Juhász Gábor
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A rakpart alatti kövekre esett egy férfi a Parlamenthez közel az esti órákban – tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.

Az idősebb Antall József rakpartnál a mentés során a katasztrófavédelem munkatársai létrával mentek le a férfihoz, akinek a lábát rögzítették.

A sérültet alpintechnikával, hordágyon hozzák fel a rakpartra,

ahol átadják a mentőszolgálat munkatársainak – mondta Kisdi Máté.

Borítókép: Illusztráció (Fotó: MTI/Juhász Gábor)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.