A viharkárok mihamarabbi felszámolása érdekében átvezényelt tűzoltótiszt-helyettesek és a más vármegyékből átcsoportosított hivatásos egységek megérkeztek a fogadó vármegyékbe, és megkezdték a munkát.
A kiesett fogyasztási helyek száma reggel kilencre 20 472-re csökkent.
A HungaroMet tájékoztatása szerint szerda kora délelőttig északkeleten jellemzően a határhoz közeli területeken alakulhatnak ki intenzív záporok, néhol zivatarral, amelyeket lokálisan jelentősebb mennyiségű csapadék is kísérhet.
Síkvidéken délelőttől délutánig gyakrabban kísérhetik nagyobb területen viharos széllökések az északnyugati szelet az Észak-Dunántúlon és a középső területeken.
Borítókép: Illusztráció (Fotó: MTI/Vasvári Tamás)




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!