
Közösen támadja az Orbán-Trump gázkedvezményt az ukránokkal Magyar Péter - itt vannak a részletek!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetÓriási siker volt a washingtoni Trump-Orbán csúcs. Orbán Viktor elérte az orosz szankciók alóli mentességet és ezzel a rezsicsökkentés megvédését. Ez nem csak Magyar Pétert dühítette fel, de az ukránokat is. Az ukrán sajtó őrjöngve tajtékzó cikkeiben Magyar Péter szavait ismételgeti(vagy úgy is mondhatjuk: Magyar Péter ismételgeti Zelenszkij propagandáját).


És erre a globális hálózatok sajtótermékei is ráerősítenek. Az Eurointegration nevű sorosista lap cikke a szélsőséges sovinisztákhoz hasonlóan kampányol Magyar Péternek Ukrajnában. A Direkt36 nevű Brüsszelből és amerikai demokrata körökből támogatott magyarországi lapra hivatkozva arról írnak7 , hogy bár Orbán "bohócnak tartotta" Magyar Pétert, ő azonban "teflonnak" bizonyult, akiről lepereg minden támadás. Ezt követően pedig a cikk hosszasan dicsőíti Magyar Pétert.
Jól látható tehát, hogy az ukrán sajtó már kampányhangulatban támadja a magyar kormányzatot, és egyúttal Magyar Pétert támogatja. Vallásos áhítattal osztják a Tisza Pártot éltető cikkeket, a hivatalos média pedig egy az egyben Magyar Péter narratívájára támaszkodva tudósít a magyarországi eseményekről.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!