A filmet Kustánczi úgy ajánlotta, hogy
Két LMBTQ-videót készített a főszerkesztő, a második érzékenyítő filmben már a politikáról volt szó.5 Az egyik szereplő azt kifogásolta, hogy az alaptörvény szerint az apa férfi, az anya nő. Szerinte az élettársi kapcsolatban élő homoszexuálisokat nem részesíti védelemben az alaptörvény. Aztán bemutattak a videóban egy vidám, külföldi leszbikus esküvőt.
Kustánczi egy másik cikkében interjút készített “A hercegek és a kincs” című gyerekkönyv szerzőjével, Jeffrey Milesszal. A mesekönyvben homoszexuális hercegek házasodnak össze.6
A beszélgetésben megkérdezte az írót, hogy véleménye szerint a világunk lesz-e valaha annyira toleráns, mint a mesében, ahol a királyság örömmel fogadta, hogy a két herceg homoszexuális. Aztán azt is megkérdezi, hogy mi a helyzet a hercegnővel, vajon ő is homoszexuális? Az író azt válaszolta, hogy igen, Elena hercegnő leszbikus, és el is mondja a könyvben, hogy nem szeretne hozzámenni semmilyen herceghez.
Kustánczi és a migránsválság
2015-ben, a migránsválság idején azzal a címmel jelentetett meg egy cikket Kustánczi,7 hogy
A cikkben példaként mutatott be egy családanyát, aki tisztálkodó- és iskolaszereket, gyerekruhákat, babaholmikat, valamint tartós élelmiszert gyűjtött migránsok számára.






















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!