Kereskedők szerint nyugodt a hangulat a forintpiacon. Két olyan adat várható az eurózónából és az Egyesült Államokból, amelyek befolyásolhatják a forint árfolyamát. Alapvetően továbbra is a külföldi hangulat, a főbb devizák mozgása határozza meg a forint alakulását.
A svájci frank délelőtt 242,00 forint volt, csütörtök délután 241,97 forinton jegyezték. A dollár árfolyama 221,60 forint volt pénteken délelőtt, előző délután 221,79 forint. A jen árfolyama 2,9090 forint az előző délutáni 2,9131 forint után.

Otthon start: az egész országot megmozgatta a program, Panyi Miklós adatokat közölt
Az Otthon start program már több mint ötvenezer állampolgár felé nyitotta meg a saját tulajdonú ingatlanhoz vezető utat.
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!