Népszerű a vasúttársaság roadshow-ja

Népszerű a MÁV-csoport 20 várost érintő országos beszállítói roadshow-ja, a 2011 decemberében elindított országos rendezvény hét állomásán 250 fő vett részt – közölte a vasúttársaság kedden.

WL
2012. 03. 06. 17:07
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A nemzeti vasúttársaság 2012. május 22-ig bezáróan 20 városban tart előadásokat, és nyújt egyéni, illetve csoportos konzultációs lehetőséget az érdeklődők számára a beszállítási lehetőségekről.

A roadshow fő együttműködő partnere a Budapesti Vállalkozásfejlesztési Közalapítvány (BVK) és a Nemzeti Külgazdasági Hivatal (HITA).

A roadshow elindítását követően, december óta hét helyszínen – Kecskemét, Veszprém, Szeged, Békéscsaba, Székesfehérvár, Győr, Szolnok – biztosítottak lehetőséget helyszíni konzultációra, és eddig 1300 vállalkozó jelentkezett a beszerzési hírlevelére.

A MÁV számára fontos szempont, hogy a rendezvény révén közvetlenül a gyártókhoz tud eljutni, mellőzve a disztribútorokat, ami árcsökkentő hatással bír, valamint növeli a gyártók lehetőségeit – hangsúlyozza közleményében a vasúttársaság.

A találkozókon a vállalkozók a BVK-tól átfogó képet kapnak azokról a vállalkozásfejlesztési eszközökről, amelyekkel növelhetik alkalmazkodó képességüket, eredményességüket a beszállítói tendereken. Kiemelt téma a szakértői támogatások igénybevétele, a kedvezményes finanszírozás és a klaszter beszerzési szövetséghez csatlakozás lehetősége. A vállalkozások az Új Széchenyi-terv keretében elérhető támogatásokról is tájékoztatást kapnak.

A rendezvényeken fokozott érdeklődés mutatkozik a Magyar Fejlesztési Bank Zrt. által ajánlott MFB kisvállalkozói hitel és a 100 millió forint felső összeghatárú fejlesztési tőke iránt – közölte a MÁV Zrt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.