Újabb milliárdok a görög bankszektornak

Az Európai Beruházási Bank 1,44 milliárd euró értékben folyósít hitelt a görög magánszektornak, illetve infrastruktúra-fejlesztő programokra.

tt
2012. 07. 22. 14:44
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A görög magánszektor hitelforrások nélkül maradt az ötödik éve tartó recesszió miatt. Tavaly a hazai össztermék 6,9 százalékkal zsugorodott, a beruházások mintegy 20 százalékkal estek. Az EIB a keretösszegből idén még csak csekély, 10 millió euró hitelt szabadít fel, a folyósítás azonban felgyorsul a jövő évtől.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.