Emlékeztetnek arra: a pénzügyeken túlmenően e vezető felelősségi körébe tartoznak a beszerzés, információmenedzsment, jog és compliance, valamint a kontrolling területei is.
Axel Schifferer – aki okleveles közgazdász – eddig az Audi Brussels S.A./N.V. pénzügyekért felelős ügyvezető igazgatója volt. 1990-ben kezdett el dolgozni a wolfsburgi Volkswagen AG-nél, ahol először a kontrolling, majd a marketing és az IT területén tevékenykedett, majd a cég több külföldi telephelyén dolgozott. A közlemény szerint a posztról távozó Johannes Roscheck elhagyja a vállalatot.
Mint ismert, Győrben épül meg az Audi gyárbővítéséhez kapcsolódó logisztikai park – erősítette meg korábban Borkai Zsolt polgármester (Fidesz–KDNP) a győri közgyűlés ülésén. Az Audi Hungaria Motor Kft. kommunikációs igazgatója azt mondta, gazdaságossági szempontok miatt döntöttek így az autógyártónál.
![](https://zoe-static.mediaworks.hu/vol1/images/18219918_auto_resized.jpg)
Ők azok az orvosok, akik pénzért, titokban nemátalakító műtéteket végeztek Kiskunhalason