Újabb gépet hoz a fővárosba a fapados légitársaság

Márciusban áll forgalomba a Wizz Air hetedik gépe Budapesten, ezzel az idei 1,8 millió utas helyett jövőre 2,2 milliót szállít Budapestről a fapados légitársaság.

NT
2012. 12. 10. 15:28
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A 29 ország 250 útvonalán idén 12 millió utast szállít a Wizz Air, jövőre ez 13,5 millióra emelkedik. Ebben az utasszámban nem szerepelnek a tervezett oroszországi és törökországi járat utasai – tette hozzá a vezérigazgató.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.