
Így írnak ők – December 31., délután
Szánthó Miklós, Facebook: „Hazánkban sem ismeretlen a baloldali gyűlöletkeltés jelensége: elég csak Magyar Péterre, Ruszin-Szendi Romuluszra, Majkára vagy Krúbira gondolni – akik a baloldali sajtó tapsa közepette lökdösnek újságírót, vagy épp rácsapják a kezére a kocsiajtót, akasztással vagy lövéssel fenyegetnek. Látjuk, hová vezet ez: nemcsak a Trump és Kirk elleni merényletek intenek óvatosságra, hanem Robert Fico meglövése vagy a Babiš elleni támadás is a kampány idején. Nem engedhetjük, hogy Magyarország is erre az útra lépjen! A baloldal politikai hergelésének véget kell vetni, mielőtt a szavakból visszafordíthatatlan tettek lesznek!”
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!