Készenlétbe helyezték a szerb hadsereget

Készenlétbe helyezték a szerb hadsereget, valamint növelték a harckészültséget, hogy a katonaság minden esetleges feladatra azonnal válaszolni tudjon – közölte Milos Vucevic szerb védelmi miniszter kedden.

Magyar Nemzet
Forrás: MTI2022. 11. 01. 15:38
VUCIC, Aleksandar
Belgrád, 2022. szeptember 7. Aleksandar Vucic szerb államfõ a Recep Tayyip Erdogan török elnökkel tartott sajtóértekezleten a megbeszélésüket követõen a belgrádi államfõi hivatalban 2022. szeptember 7-én. Erdogan hivatalos látogatáson tartózkodik Szerbiában. MTI/EPA/Andrej Cukic Fotó: Andrej Cukic
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Borítókép: Alekszandar Vucsics szerb államfő, a Recep Tayyip Erdogan török elnökkel tartott sajtóértekezleten 2022. szeptember 7-én (Forrás: MTI/EPA/Andrej Cukic)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.