Fáklyavivőjének nevezte Gisele Pelicot-t Emmanuel Macron

Köszönetet mondott pénteken Emmanuel Macron francia elnök Gisele Pelicot-nak bátorságáért, miután előző nap a férjét, Dominique Pelicot-t és több mint ötven vádlott-társát elítélték a nő sorozatos megerőszakolása miatt.

Forrás: MTI2024. 12. 20. 9:10
Gisele Pelicot elhagyja a bíróság épületét, miután meghallgatta a bíróság ítéletét, amely a volt férjét a maximálisan kiszabható 20 év börtönbüntetésre ítélte, amiért az interneten toborzott több tucat idegennel együtt követte el és szervezte meg a tömeges nemi erőszakot, Avignonban, 2024. december 19-én. (Fotó: Miguel MEDINA / AFP fotója) Fotó: AFP
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Borítókép: Gisele Pelicot elhagyja a bíróság épületét, miután meghallgatta a bíróság ítéletét, amely a volt férjét a maximálisan kiszabható húsz év börtönbüntetésre ítélte, amiért az interneten toborzott több tucat idegennel együtt követte el és szervezte meg a tömeges nemi erőszakot, Avignonban, 2024. december 19-én. (Fotó: Miguel Medina/AFP)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.