Elismerték, hogy Salvininek igaza volt, mégis „támadni kell”

Elismerte egy olasz ügyész és jogász kollégája egy privát chatben, hogy Matteo Salvini „nem tett semmi rosszat”, amikor még belügyminiszterként megtiltotta az illegális migránsok partra szállását Olaszországban – de megegyeztek abban, hogy továbbra is támadni kell a Liga vezetőjét, számolt be a La Veritá című olasz hetilap csütörtökön. A viterbói ügyész megkérdőjelezte a Salvini ellen a szicíliai Agrigento ügyészségén indított eljárások jogi alapját is – írja cikkében a V4NA Hírügynökség.

Forrás: V4NA HÍRÜGYNÖKSÉG2020. 05. 21. 20:44
Leader of Italy's far-right League party Matteo Salvini greets supporters as he arrives at a rally ahead of a regional election in Emilia-Romagna, in Ravenna
Leader of Italy's League party Matteo Salvini greets supporters as he arrives at a rally ahead of a regional election in Emilia-Romagna, in Ravenna, Italy, January 24, 2020. REUTERS/Flavio Lo Scalzo - RC2GME9K5R4I Fotó: Flavio Lo Scalzo
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.