Míg a magyar média – pártoldaltól függetlenül – a Városháza-gate újabb és újabb részleteit tárja fel, és veszi górcső alá, addig a 444.hu podcastjának műsorvezetői még csak tudomást sem méltóztatnak venni az elmúlt 30 év egyik legnagyobb politikai botrányáról. Mint ismert, a nyilvánosságra került hangfelvételek bizonyítják, hogy a főváros baloldali vezetése egy úgynevezett jutalékos rendszerben, fű alatt veri dobra a fővárosi önkormányzat ingatlanvagyonát, s a pénzbeszedést például Kiss Ambrus főpolgármester-helyettes végzi. Mások mellett a Városháza tervezett eladásában közvetítő szerepet játszó Bajnai Gordon is beszélt a polipként működő szervezet sajátosságairól a felvételek egyikén.
A Soros György blogjaként is emlegetett portál podcastjában Winkler Róbert egy mellesleg odavetett kérdéssel érdeklődött, hogy műsorvezető társait érdekli-e az ügy, ám miután meglehetősen lagymatag visszajelzést kapott, elegánsan átugrották a témát.
– A Telexen volt egy hosszú cikk, abban az volt, hogy mennyire jól fel van építve ez a sztori. Én meg azt érzem rajta végig, hogy annyira nem érdekli az embereket. Igazából engem sem érdekel. Egy zavaros hülyeség
– mondta Winkler, mire a portál szebb napokat látott főszerkesztője arról beszélt, hogy számára túl bonyolult az ügy.
– Én most nagyon magamba szálltam, mert nem érzem magamban az erőt, hogy a Városháza-ügyet ától cettig (átbeszéljem). Annyira hosszú lenne ez az egész sztori. Nem érzem magamban agyilag az erőt
– lamentálta Uj Péter.
Nem tudni, hogy az adások alatt előszeretettel majszolgató főszerkesztő élt-e valamilyen, az agyműködést lassító szerrel is, mindenesetre a 444.hu szervezeti kultúrája abból a szempontból is kirí a többi médiumé közül, hogy az újságírói magukon teszteltek dizájnerdrogokat egy néhány évvel ezelőtt készült YouTube-videóban. Eközben Bede Márton – aki jelenleg fél éves nyaralását tölti Thaiföldön – videókapcsolaton keresztül bejelentkezve csak annyit jegyzett meg eltartott kisujjal, hogy
akkor ne kínozzuk tovább a hallgatókat, ha minket sem érdekel, könyörgöm.
A műsorvezetőknek Karácsonyék óriásbotránya kapcsán mutatott apátiája azért is figyelemreméltó, mert alig néhány hónapja Winkler Róbert egyik kedvenc, több adáson keresztül is nagy élvezettel taglalt témáját az ország különböző pontjain felbukkanó fosófantomok alkották.
Borítókép: 444.hu/YouTube
…
Ha az összes Poszt-traumát látni szeretné, kattintson IDE!
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhez
Bayer Zsolt: Lenőni Azahriah mellé
„Értelmileg és mentálisan is visszamaradott véglények” maradtak Fidesz-szavazók.

Az lehetsz, ami akarsz, avagy éljen a pride
Azt hiszem, hogy bajban van a BKV, de legalábbis bajban lesz ennek az írásnak a közlése után.

Egy asztalnál a kijevi Casanovával
Jóérzésű ember megválogatja, kivel ül le vacsorázni. Donald Trump ilyen ember. Bohócokkal, péniszakrobatákkal nem kíván vacsorázni. Megértem, hiszen én sem látnék szívesen hívatlan vendéget a karácsonyi gyertyafényben.

Kuljabandi meg a szakpolitika
A tiszásoknak a tények semmit sem számítanak, csak a semmi meg a gátlástalan hazudozás.
Véleményváró
Tovább az összes cikkhez
Ők és mi: az örök ellentét

Djokovics: betolakodóból példakép

Bilderbergék csatos szájzárral

Befektetés a jövőbe
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en

Nemzetellenes farkasfalka rontott rá a Csík Zenekar énekesnőjére

Kiderült, kiket környékeztek meg az ukrán kémek

Szuper hírt kapott Szoboszlai, a Liverpool hivatalos honlapja közölte

Azahriah gusztustalan módon sértegette a Fidesz szavazókat, elgurult a gyógyszere

Ennyi volt, Sylvester Stallone befejezte

A Gubacsi-híd leszakadt gyalogos felüljárójáról egyeztetett Szentkirályi Alexandra

Baloldali megmondóember állt ki a Csík zenekar énekesnője mellett + videó

A John Wick-filmek sztárja dokumentumfilmet forgat a Forma-1-ről

A luxusfeleség: Olena Zelenszka

Kiderült Zelenszkij ördögi terve

Hallgatásba burkolózik a drag queen, aki a pride-on gúnyt űzött a kokárdából + videó

Takarítás Liverpoolban: távozott egy világbajnok is, Klopp embere
Címoldalról ajánljuk
Tovább az összes cikkhez
Bayer Zsolt: Lenőni Azahriah mellé
„Értelmileg és mentálisan is visszamaradott véglények” maradtak Fidesz-szavazók.

Az lehetsz, ami akarsz, avagy éljen a pride
Azt hiszem, hogy bajban van a BKV, de legalábbis bajban lesz ennek az írásnak a közlése után.

Egy asztalnál a kijevi Casanovával
Jóérzésű ember megválogatja, kivel ül le vacsorázni. Donald Trump ilyen ember. Bohócokkal, péniszakrobatákkal nem kíván vacsorázni. Megértem, hiszen én sem látnék szívesen hívatlan vendéget a karácsonyi gyertyafényben.

Kuljabandi meg a szakpolitika
A tiszásoknak a tények semmit sem számítanak, csak a semmi meg a gátlástalan hazudozás.