Kovács Ágnes segítséget vár a szövetségtől

-ÚSZÁS-

MTI
2003. 08. 21. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Sajtótájékoztatón jelentette be Kovács Ágnes olimpiai, világ- és Európa-bajnok mellúszónő, hogy folytatja versenyzői pályafutását, és mindent megtesz azért, hogy a 2004-es athéni ötkarikás játékokon helytálljon. A Bp. Spartacus Amerikában, az Arizona Állami Egyetemen tanuló és versenyző úszója elmondta, hogy bizonytalanságban utazik vissza az Egyesült Államokba, mert nem tudja, hogy a szövetség megvonja-e tőle az anyagi támogatást.
Kovács Ágnes úgy fogalmazott: bizalmat vár, az anyagiakat illetően pedig csupán költségtérítés szintjén szeretne számítani a szövetség támogatására. Az olimpiai bajnok a jövő évi nyári ötkarikás játékokon a kétszáz méter mellre és a kétszáz méter vegyesre koncentrál, s úgy érzi, Athénban esélye van az éremszerzésre.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.