Mandula Petra remekel Charlestonban

-TENISZ-

2004. 04. 15. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Két remek győzelemmel Mandula Petra már a negyeddöntőben van az 1,3 millió dollár összdíjazású charlestoni tenisztornán. A magyar játékos a második fordulóban Jelena Dokics (szerb-montenegrói, 12.) ellen nyert 7:6, 3:6, 6:2-re, majd a 16 között a 7. helyen kiemelt amerikai Jennifer Capriatival találkozott. A világranglistán 42. Mandula az első játszmát rövidítésben nyerte meg, a másodikat elveszítette, a döntő szettben pedig Capriati 5:4-es vezetése után fordított, így végül 7:6, 3:6, 7:5-re győzte le a ranglistán 8. ellenfelét.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.