A férfiak csak nézhetik

T ö m e g s p o r t

2004. 05. 05. 19:20
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Vasárnap rendezik meg a Libresse női futónapot a városligeti Felvonulási tér és az Olof Palme sétány környékén. Elsőként (13 órakor) a gyaloglás résztvevői rajtolnak, két futamban (13.45 és 14.45) követik őket a legnagyobb tömeget vonzó 3,7 km-es táv indulói, a 6,5 km-es táv rajtja pedig 16 órakor lesz. A két futó- és a gyaloglótávokon kizárólag hölgyek indulhatnak. A hét elejéig csaknem háromezren adták le nevezésüket. Az előnevezők között van a kétszeres tájfutó-világbajnok Oláh Katalin, a négyszeres női futónapgyőztes Staicu Simona.
A nevezési díjak május 7-ig kedvezőbbek (6,5 km és 3,7 km: 1300 Ft, 1,9 km: 500 Ft), de a verseny napján is lehet nevezni 11.30 órától a versenyközpontban.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.