Fradi-ünnep hajnalig

Óriási izgalmak közepette dőlt el a labdarúgó NB I csütörtök éjszakai fordulójában, hogy a Ferencváros nyerte az aranyérmet. A 3-1-es hazai győzelemmel végződött FTC–DVSC és az 1-1-es döntetlennel zárult MTK–Újpest találkozó befejezése után az Üllői úti stadion szurkolói hajnalig ünnepelték a 28. alkalommal bajnoki címet nyert labdarúgókat.

2004. 05. 30. 10:50
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A zöld-fehérek a Bajnokok Ligája selejtezőjében kezdhetik meg a nemzetközi szereplést, amiről az utolsó fordulót élről kezdő Debrecen lemaradt, mert az UEFA-kupában az ezüstérmes Újpest és a Magyar Kupában második Kispest indulhat. (A kupát szintén a Fradi nyerte.) Most bebizonyosodott, hogy a magyar labdarúgók tudnak tisztességesen küzdeni, hiszen ki gondolta volna, hogy éppen az MTK kaparja ki a gesztenyét az FTC-nek.

Bővebben a 20. oldalon

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.