A monacói Forma–1-es nagydíjon hagyományosan más az időrend, mint a sorozat többi helyszínén, s most sincs másképp. A szezon hetedik versenyén a péntek ezúttal is a protokolláris eseményeké volt, így a mezőny még a csütörtökre előre hozott két szabadedzés történéseit emészthette. Az első gyakorláson a világbajnoki címvédő, s a pontversenyben most is élen álló Fernando Alonso (Renault), a másodikon Alexander Wurz, a McLaren tesztpilótája volt a leggyorsabb. A hétszeres világbajnok Michael Schumacher (Ferrari) 4. és 15. (!) helyet tudott felmutatni, s a mai időmérőre össze kell kapnia magát. Már csak azért is, mert a jó rajtpozíció Monacóban hatványozott jelentőséggel bír, hiszen ezen a pályán a legnehezebb előzni.
Pénteken pihenhettek
AUTÓSPORT
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!