Sziágyi Áron aranya után ötödik lett a csapat

A magyar férfi csapat az ötödik helyen végzett vasárnap a kardozók athéni Világkupa-versenyén.

LM
2013. 04. 28. 14:26
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A viadal honlapjának beszámolója alapján a szombaton egyéniben diadalmaskodó Szilágyi Áronnal, valamint Iliász Nikolásszal, Gémesi Csabával és Szatmári Andrással felálló együttes a lengyelek legyőzését követően a legjobb nyolc között az olaszokkal találkozott, s 45–30-as vereséget szenvedett. Az 5–8. helyért zajló küzdelemben a csapat előbb a románok felett diadalmaskodott 45–43-ra, majd a dél-koreaiakat győzte le ugyanilyen arányban. A női tőrözők szöuli Grand Prix-versenyén Mohamed Aida nyolcadik lett.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.