Kiütötte a Liverpool az Evertont, előzhet a City

A Liverpool 4–0-ra verte az Evertont, ikszelt az Arsenal, így élre állhat a City. Ma pótolja elmaradt meccsét a Bayern

2014. 01. 28. 22:42

Daniel Sturridge volt a liverpooli meccs hőse. Ha az 55. percben nem hibáz büntetőt, mesterhármast érhetett volna el. Mellette Gerrard és Suarez talált az Everton kapujába. Utóbbinak ez már a 22. bajnoki gólja volt, magabiztosan vezeti a Premier League góllövőlistáját.

Juan Mata győztes meccsen mutatkozott be a Manchester Unitedban, a góllövésből egyelőre nem vette ki a részét (Van Persie és Ashley Young volt eredményes). Az Arsenal nem tudott nyerni a Southampton vendégeként, így szerdán a Chelsea befoghatja, a Manchester City pedig meg is előzheti.

(20.45, Digi Sport 1)

Ütős csapattal – mindenekelőtt Ronaldóval, igaz Bale nélkül – állt fel a Real Madrid az Espanyol ellen a kupavisszavágón, de csak szolid 1-0-s győzelmet aratott. Igaz, az idegenbeli 1-0 után ez is bőven elegendő volt a négy közé jutáshoz. A fővárosiaknak nem volt okuk izgulni, Jesé Rodriguez már a 8. percben megszerezte a győztes gólt. A szerdai mérkőzéseken több izgalom várható.

Király Kupa-negyeddöntők, visszavágók:
Kedd:
Real Madrid–Espanyol 1-0, a Real 2-0-s összesítéssel jutott tovább
A szerdai program:
Bilbao–Atlético (20.00, tv.: Digi Sport 2)
Barcelona–Levante (22.00, tv.: Digi Sport 2)
A csütörtöki program:
Santander–Real Sociedad (21.00)

Szerda este pótolja a decemberben a klubvilágbajnokság miatt elmaradt, Stuttgart elleni mérkőzését a Bayern München. Rossz hír, hogy a meccset a magyarországi sportcsatornák nem közvetítik.