Negyedszer is gázolt a Volán

Zsinórban negyedik mérkőzését is megnyerte a Fehérvár az osztrák liga középszakaszában, s első az alsóházban.

NM
2014. 01. 26. 19:30

A Volán a második harmadban ütötte ki az Innsbruckot, azt a húsz percet 4-0-ra nyerte meg. Az elsőt 1-0-ra, az utolsó harmadban így bőven megfelelt az eredmény tartása. A kapuban Hetényi Zoltán remekelt, ez volt pályafutása első olyan EBEL-meccse, amelyen nem kapott gólt. Érdekesség, hogy az ellenfél hálóőre, Adam Munro tavaly még Székesfehérvárott játszott.

Középszakasz, alsóház (7–12. helyért): Sapa Fehérvár AV19–Innsbruck (osztrák) 5-0 (1-0, 4-0, 0-0). Gól: Sarauer (17.), Tokaji (21.), Yellow Horn (27.), Naglich (32.), Kovács (34.)

Az állás: 1. Fehérvár 9 pont, 2. Klagenfurt 6, 3. Dornbirn 5, 4. Ljubljana 4, 5. Graz 4, 6. Innsbruck 4.