Sikerrel rajtoltak Bujkáék

Bíró Attila jelöltjei magabiztos győzelmet arattak a ligaválogatott ellen.

MTI
2016. 01. 03. 20:03

A torna nyitómeccsén csak 1–1-ig volt szoros az állás, a folytatásban Bíró Attila szövetségi kapitány jelöltjei fokozatosan elhúztak, és a nagyszünetig ötgólos előnyre tettek szert. A harmadik negyedben tovább nőtt a különbség, s a mérkőzés végére nyolctalálatnyira hízott, elsősorban a háromszor is eredményes center, Bujka Barbara jóvoltából.

A miskolci eseményen a kontinensviadalon szintén induló olasz, továbbá az Eb-n a magyarokkal azonos csoportban levő görög válogatott is szerepel. A nap másik mérkőzését e két válogatott vívja a honi sportági szövetség elnöke, Kemény Dénes nevét viselő uszodában.

Eredmény:
Magyarország – Magyar Ligaválogatott 11–3 (4–1, 3–1, 2–1, 2–0)
A nagyválogatott góldobói: Bujka 3, Antal, Keszthelyi 2-2, Czigány, Szücs, Takács, Csabai 1-1