Vereséggel nyitottak a magyar lányok Belgrádban

A hollandok esélyt sem adtak.

MTI
2016. 01. 10. 18:22
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.


Eredmény, nők, A csoport, 1. forduló:
Hollandia–Magyarország 14-10 (4-1, 4-2, 4-3, 2-4)

a magyar góldobók: Antal, Bujka 3-3, Keszthelyi 2, Takács, Csabai 1-1

További vasárnapi eredmények az A jelű női hatosból:
OroszországTörökország 29-0 (7-0, 6-0, 8-0, 8-0)
GörögországPortugália 27-3 (7-1, 7-1, 5-0, 8-1)

A magyar női csapat legközelebb kedden száll vízbe a szerb fővárosban, akkor – 15.15 órától – a görögökkel találkozik.

A férfiválogatott hétfő este mutatkozik be, ellenfele szintén Görögország együttese lesz, amellyel 20.15-től játszik. A meccset élőben közvetíti az M4 Sport.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.