Két meccs, plusz harminc – a Győr újra kiütötte a Fradit

A Győr kettős győzelemmel jutott be a budapesti Final Fourba a női kézilabda Bajnokok Ligájában.

2016. 04. 09. 17:19

A Győr pozitív előjelekkel várta a mérkőzést, mivel a negyeddöntő első mérkőzését megelőzően a bajnokságban is legyőzte (33-22) a Ferencvárost március 26-án.

A hazai csapat az első percektől kezdve növelte az idegenben kiharcolt 13 gólos előnyét, és fokozatosan ellépett ellenfelétől. Összesítésben a szünetben már 25 találat volt a különbség.

A folytatásban sem lassított a bajnoki ezüstérmes Győr, így nagy különbséggel, 40-23-ra nyert.

A másik szombati visszavágón a román CSM Bucuresti az egygólos hazai győzelmét követően idegenben is hasonló különbséggel diadalmaskodott az orosz Rosztov Don felett, így szintén ott lesz a final fourban.