Nagyon kikapott a Ferencváros a kézilabda BL-ben

37-24-es vereséget szenvedett a női csapat a macedón Vardar Szkopje együttesétől.

MTI
2016. 11. 13. 15:50

A két, már biztosan középdöntős csapat október 14-én találkozott már, akkor a csoportkör kezdőmeccsén 27-27-es döntetlent játszott egymással Macedóniában. Emiatt szoros meccset vártak a szurkolók, de a Szkopje gyorsan elhúzott, bő negyedóra után már kilenc góllal vezetett. Elek Gábor dolgát nehezítette, hogy Szekeres Klárát tíz perc elteltével már kétszer is kiállították a játékvezetők.

A fordulást követően folytatódott a vendégek dominanciája, a Ferencváros erejéből csak egy-két szép akcióra futotta.

A csoport másik mérkőzésén:

Leipzig (német)–Asztrahanocska (orosz) 30-27 (14-14)

Az állás: 1. (és már középdöntős) Vardar Szkopje 9 pont, 2. (és már középdöntős) Ferencváros 7, 3. Asztrahanocska 2 (128-156), 4. Leipzig 2 (117-151)