A Barcelona kezezéséért nem járt tizenegyes a VAR-ozás után

Egyetlen kapitális védelmi hibát kihasználva a Barcelona 1-0-ra nyert a Porto ellen a Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában. A katalánok gólját Ferran Torres szerezte. A mérkőzés hajrájában a Barcelona védője, Joao Cancelo kezezett a tizenhatoson belül, ám VAR-vizsgálat után a játékvezető visszavonta a tizenegyest.

2023. 10. 05. 6:35
Porto, 2023. október 4. Alan Varela, az FC Porto (b) és Alejandro Balde, az FC Barcelona játékosa a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörében, a H csoport második fordulójában játszott FC Porto-FC Barcelona mérkõzésen a portói Dragao Stadionban 2023. október 4-én. MTI/AP/Luis Vieira Fotó: MTI/AP/Luis Vieira
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.