Borítókép: Gulácsi Péter boldog, hogy a sérülése után ismét védhet (Fotó: Europress/AFP/Odd Andersen)
Gulácsi Péter magabiztosan nyilatkozott a Real Madridra várva
Kedden este két mérkőzéssel folytatódik a labdarúgó Bajnokok Ligája, és ezzel megkezdődik a nyolcaddöntők szakasza. Az első játéknap nekünk, magyaroknak különösen érdekes, hiszen a két magyart, Willi Orbánt és Gulácsi Pétert is alkalmazó RB Leipzig a Real Madridot fogadja. A lipcseiek sajtótájékoztatóján a magyar kapus jelent meg. A nap másik meccsén a címvédő Manchester United a dán Köbenhavn vendége lesz.

Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!