Karácsony előtt debütál a mozikban a Downton Abbey című film folytatása – jelentette be hétfőn a filmet gyártó Focus Features.

Eltűnt pásztói nőt keres a rendőrség
Karácsony előtt debütál a mozikban a Downton Abbey című film folytatása – jelentette be hétfőn a filmet gyártó Focus Features.
A 2019-ben bemutatott eredeti produkció alkotója, Julian Fellowes írja a Downton Abbey 2. forgatókönyvét is. A filmet Simon Curtis rendezi.
A korábbi szereplőgárdához Hugh Dancy, Laura Haddock, Nathalie Baye és Dominic West is csatlakozik.
A Downton Abbey 2. forgatása a múlt héten kezdődött.
A Downton Abbey című filmet a nagy sikerű sorozat befejezése után mutatták be. Az alig 20 millió dolláros (6 milliárd forintos) költségvetésből forgatott kosztümös drámára az imdb.com mozis adatbázis adatai szerint világszerte több mint 200 millió dollárért (60 milliárd forintért) váltottak jegyet a nézők a mozikban.
Mads Mikkelsen is játszik az Indiana Jones 5. részében
Mads Mikkelsen is szerepel Harrison Ford mellett az ötödik Indiana Jones-filmben – osztotta meg értesülését a Variety.com pénteken.
A régészprofesszor új kalandjában Phoebe Waller-Bridge is játszik majd. Az ötödik Indiana Jones-filmet James Mangold rendezi, aki az előző négy epizódot készítő Steven Spielbergtől vette át a feladatot. Spielberg producerként működik közre a film megvalósításában Kathleen Kennedy, Frank Marshall és Simon Emanuel társaságában.
A 78 éves Ford ismét ikonikus szerepét, a fedora kalapos régészprofesszort alakítja. Az ötödik epizód szinopszisát egyelőre nem hozták nyilvánosságra, és az sem derült ki, hogy Mikkelsen kit játszik a filmben.
Az Indiana Jones 5. című produkciót már többször elhalasztották, a legutóbbi változás után 2022. július 29-re tűzték ki premierjét. Az első Indy-film, Az elveszett frigyláda fosztogatói 1981-ben debütált a filmvásznon. A nagy sikerű kalandfilmet 1984-ben követte az Indiana Jones és a végzet temploma, majd 1989-ben az Indiana Jones és az utolsó kereszteslovag. A sorozat negyedik részét, az Indiana Jones és a kristálykoponya királysága című produkciót 2008-ban mutatták be.
Eltűnt pásztói nőt keres a rendőrség
Most kiderül, Zelenszkijnek a fotel vagy a tűzszünet a fontosabb
Kiadták a figyelmeztetést: ne küldj több SMS-t, különben...
Végre Trump is megszólalt az orosz bombázók ukrán megsemmisítéséről
Eddig titkolta Törőcsik Franciska, most végre megmutatta: a rajongók szóhoz sem jutottak!
Egy vérfürdő után benyújtotta lemondását az ukrán szárazföldi erők parancsnoka
Orosz válasz: ballisztikus csapás Ukrajnára
Ezek az ételek jobban károsíthatják a májadat, mint az alkohol
Döbbenetes, mit vittek el Münchenből a PSG vandál szurkolói a BL-döntő után + videó
A Fradi megkezdte a bevásárlást a magyar játékosokból – Lisztes Krisztián is hazatérhet
Ukrajna légicsapása globális kockázatokat rejt
Eldőlt, Orbán Viktor lesz 2026 után is a miniszterelnök újabb négy évre
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.