Vasúti dolgozók fóruma

A Magyar Államvasutak vezetése az elmúlt évben is teljesítette a szakszervezetekkel korábban kötött hároméves megállapodásban foglaltakat, tavaly az átlagkeresetek az inflációnál lényegesen nagyobb mértékben, átlagosan 13,1 százalékkal növekedtek - mondta Endrédy István, a MÁV Rt. Igazgatóságának elnöke kedden Kiskunfélegyházán.

MTI
2002. 03. 26. 11:07
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Rámutatott: az ugyancsak a megállapodásban foglaltak szerint a munkakörülmények javítására tavaly 2 milliárd 240 millió forintot fordítottak. A vasutasok kiskunfélegyházi dolgozói fórumán Endrédy István szólt arról is, hogy a MÁV létszáma tavaly több mint 54 ezer volt, valamivel több mint 3000 munkaviszony ugyan megszűnt, ezzel szemben csaknem 2400 új dolgozó lépett be, többségük diplomás és érettségizett szakmunkás.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.