Matáv Adományvonal a szívbeteg gyermekekért

Évente közel 800 szívbetegségben szenvedő újszülött jön világra Magyarországon. Többségük egy éves kora előtt műtéten esik át.

MNO
2003. 11. 13. 16:23
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A 1788-as szám hívásával az ő gyógykezelésükhöz járulhatunk hozzá: novemberben és decemberben a Matáv Adományvonal segítségével életmentő berendezések megvásárlására gyűjt a Szívbeteg Csecsemőkért Közhasznú Alapítvány. A cél eléréséhez negyvenezer hívásra van szükség. (uno.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.