Triatlon: Kuttor Csaba is olimpiai kvótát szerzett

Molnár Erika után Kuttor Csaba is olimpia kvótát szerzett, miután a 60. helyen végzett a portugáliai Madeirán rendezett triatlon-világbajnokságon, s így megőrizte pozícióját az első ötvenben a sportág ötkarikás rangsorában. Kuttor a vb előtt 41. volt, s a vártnál gyengébb szereplése ellenére is csak egy helyet csúszott vissza, így indulhat az athéni nyári játékokon – adta hírül az Info Rádió.

MNO
2004. 05. 09. 20:09
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.