Az ukránok már vizsgálódnak a Molnál

Az ukrán nemzeti olajcég, a JSC Naftogaz Ukraini belépett a Mol adatszobájába, vagyis szakértői megkezdték a gázüzletág üzleti teljesítményének és technikai adatainak tanulmányozását – jelentette az Interfax Kijevből.

MNO
2004. 06. 30. 12:16
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A hírügynökség úgy tudja, augusztusra jelenhet meg a tender, amelyen hat cég – köztük a Gazprom, a Ruhrgas, a Gaz de France és az OMV – tervezi az indulást.

„Reméljük, az idén döntés születik arról, hogy amennyiben értékesítünk, mit és mikor adunk el” – nyilatkozta az Interfaxnak a Mol szóvivője, aki hozzátette, hogy minden a terv szerint halad. (napi.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.