Csak portugál szurkólók élvezhetik az angolok elleni meccset

A nagy érdeklődéssel várt labdarúgó európa-bajnoki negyeddöntőre csak a portugálok vásárolhatnak jegyet, ők is csak egyet fejenként - döntött a Portugál Labdarúgó Szövetség.

MNO
2004. 06. 23. 19:35
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Eszerint az angolok nem kaptak jegyet a mérkőzésére, amit csalódottan vettek tudomásul, annak ellenére, hogy tudják, a helyi szurkolóknak sem könnyű belépőhöz jutni. Akadt köztük egy lisszaboni, aki bevallása szerint 43 órát állt sorba a jegyért. (radio.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.