Drogos sofőr gázolta el az ittas fiút

Feltehetőleg kábítószer hatása alatt állt az a sofőr, aki elgázolt egy ittas fiút Karancslapujtőn – tudta meg a HavariaPress. A baleset szerdára virradó éjszaka, kevéssel éjfél előtt történt a Nógrád megyei településen.

MNO
2004. 06. 30. 9:29
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Egy 21 éves helybéli fiú szóváltásba keveredett egy, az utcájukban megálló autó utasaival, azt nehezményezve, hogy miért oda járnak drogozni az autóban ülők. A szóváltás után az autó elindult, a fiatalember pedig az egyensúlyát elvesztve az útra, a kocsi bal hátsó kereke alá esett.

A 21 éves, ittas fiatal könnyű sérüléseket szenvedett, ennek ellenére a sofőr megállás nélkül elhajtott a helyszínről. A járőrök még az éjszaka elfogták a faluban a gépkocsi vezetőjét és utasát, akik elismerték, hogy korábban valóban fogyasztottak kábítószert. A salgótarjáni rendőrkapitányság közúti veszélyeztetés megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a jármű vezetője ellen.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.