Euro 2004: nem tanácsos a szex a németeknek

A Nationalelf csapatorvosa azt kéri a német labdarúgóktól, hogy közvetlenül a meccsek előtt ne éljenek házas életet, mert a szex érzelmileg és fizikálisan is rossz hatást gyakorolhat rájuk.

MNO
2004. 06. 12. 9:28
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Jóllehet, a cigaretta, illetve alkohol nem tartozik a felkészülést megkönnyítő szerek közé, a fentebb említett élvezeti cikkek fogyasztását nem ellenőrzik a német keretben. Tim Meyer doktor szerint a Portugáliában tapasztalt magas hőmérséklet ellenszereként a játékosoknak sok folyadékot kell bevinniük a szervezetükbe, persze tiszta vizet – adta hírül a sportforum.hu.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.