Halálos baleset az 55-ös főúton

Belehalt sérüléseibe az az autós, aki járművével frontálisan nekiütközött egy teherautónak csütörtökön kora délután az 55-ös főúton – jelenti a HavariaPress.

MNO
2004. 06. 11. 8:49
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Egy 28 éves bajai fiatalember Opel Astrával haladt a főúton, amikor eddig tisztázatlan okból áttért a menetirány szerinti bal oldalra. A szemből érkező tehergépkocsi 38 éves kiskunhalasi vezetője már nem tudta elkerülni az ütközést, a két jármű így frontálisan egymásnak rohant. A balesetben a személyautó vezetője olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette. A tehergépkocsi vezetője nyolc napon belül gyógyuló, könnyű sérülésekkel úszta meg az ütközést.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.