Holnap döntenek Kulcsár letartóztatásának meghosszabbításáról

MNO
2004. 06. 29. 9:13
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A brókerbotrány főszereplőjének tartott Kulcsárt nemzetközi körözés alapján tavaly július 17-én fogták el Bécsben, miután a magyar hatóságok elől Ausztriába szökött.

A brókert idén március végén hozták haza Magyarországra, és március 30-án helyezte 90 napos előzetes letartóztatásba a Budai Központi Kerületi Bíróság.

Mivel a letartóztatás ideje a holnapi napon lejár, szerdán a BKKB-nak döntenie kell a különösen jelentős értékre elkövetett sikkasztással gyanúsított bróker letartóztatásának meghosszabbítása ügyében.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.