Az első baleset ma reggel történt a Fejér megyei Csór és a Veszprém megyei Inota között, a megyehatár közelében. Az első jelentések szerint az utoléréses balesetben egy gázolajat, illetve egy benzint szállító tartálykocsi ütközött össze, és az egyikből jelenleg az üzemanyag is szivárog.
A helyszínre riasztott készenléti mentőegységek egyikét pár perccel később Székesfehérvár határában, az Újcsóri úton ugyancsak baleset érte. Ebben a balesetben személyi sérülés az eddigi adatok szerint nem történt, ám az anyagi kár jelentős, és jelentősen hátráltatja a tartálykocsik balesetének mentési munkálatait is.
Tűzszüneti megállapodást kötött Thaiföld és Kambodzsa














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!