Répássy: Kellernek mennie kell!

MNO
2004. 07. 27. 18:45
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Keller László közpénzügyi államtitkár menesztésére szólította fel a miniszterelnököt a Fidesz. Répássy Róbert frakcióvezető-helyettes kijelentette: Kellernek mennie kell, mert nem tárta fel és nem volt képes megakadályozni az elmúlt két év legsúlyosabb, közpénzekkel elkövetett törvénysértését, az autópálya-építő cégek milliárdos kartellmegállapodását. Keller László nem kívánt reagálni az ellenzéki állításokra. (radio.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.