Súlyos baleset történt Törökország nyugati részén

14 ember veszítette életét, hatan pedig megsérültek, amikor egy vonat ütközött egy kisbusszal Törökország nyugati részén.

MNO
2004. 07. 26. 6:20
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Törökországban az autósoknak fokozott figyelemmel kell áthajtaniuk a sineken, ugyanis nem minden vasúti kereszteződés van felszerelve elektronikus jelzőrendszerrel.

Emlékezetes: múlt héten csütörtökön egy Isztambulból Ankarába tartó expresszvonat kisiklása következtében 37 ember vesztette életét – olvasható a hirtv.hu-n.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.