Aczél Endre Orbán Viktorról

MNO
2004. 09. 08. 8:02
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Aczél Endre: „Orbán Orbán maradt. Sőt, a Fidesznek az MSZP fölött aratott nagyarányú győzelme arra ösztökélte őt, hogy fékezés helyett az addiginál is nagyobb sebességbe kapcsoljon. Én őt vélem fölfedezni a „lakitelekiek” türelmetlensége mögött, akik még Dávid győzelmi mámorának ülepedését sem tudták kivárni, s épp abban a pillanatban, amikor az MDF-nek (s elvileg nekik is) volt okuk végre felhőtlenül ünnepelni, formálissá és testületivé tették Dávid-ellenességüket.”

(Népszabadság, 2004. szeptember 8.)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.