Európai autómentes nap lesz szeptember 22-én

Európai autómentes napot rendeznek szeptember 22-én Európa-szerte, így Magyarországon is. Eddig több mint negyven magyar önkormányzat jelezte részvételi szándékát.

MNO
2004. 09. 14. 13:24
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az autómentes nap felhívja a figyelmet a megnövekedett autóforgalom okozta környezeti problémákra, amelyekkel a városokban nap mint nap találkozhat mindenki – közölte a MobilPress nyomán az uno.hu.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.