A Romania Libera a legnagyobb ellenzéki román napilap, négy évvel ezelőtt került a WAZ német médiatröszt többségi tulajdonába. Hétfői címoldalán nagy betűkkel olvasható: „Ez a legsötétebb nap”.
Ez tulajdonképpen annak a tiltakozó közleménynek a címe, amelyben a szerkesztők és újságírók az ellen tiltakoznak, hogy a német laptulajdonos romániai képviselője durván beavatkozik az újság szerkesztési gyakorlatába. A közlemény szerint a német menedzser odáig ment, hogy rátette a kezét a szerkesztők címére érkező postára is.
A szerkesztők és újságírók ezért csak az ő előzetes „láttamozása” után kaphatják kézhez postai küldeményeiket. (MobilPress)
Új repülőgép-hordozót épít Franciaország















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!