Halálos baleset Mórahalomnál

Egy ember meghalt abban a balesetben, ami csütörtökön este kilenc óra előtt történt a Csongrád megyei Mórahalom közelében. A HavariaPress úgy tudja, a Volkswagen kisteherautó az 55-ös úton Mórahalom közelében eddig ismeretlen okból letért az úttestről és az út jobb oldalán lévő árokba borult. A balesetben meghalt a járművet vezető férfi. A baleset okát egyelőre vizsgálják, a helyszínelés idejére az út érintett szakaszát lezárták.

MNO
2004. 09. 23. 19:03
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.