Irak: ultimátum Olaszországnak

MNO
2004. 09. 12. 14:20
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az Irakban fogva tartott két olasz nő kivégzésével fenyegetőzik az Iszlám Dzsihád nevű szervezet. Egy arab internetes portálon megjelent ultimátumában 24 órát ad az olasz kormánynak arra, hogy kivonja katonáit Irakból, ellenkező esetben megölik a két fiatal nőt.

Mint azt már megírtuk, az emberrablók reggel szabadon engedtek egy török újságírónőt. Az ankarai hírügynökség értesülése szerint az egyik nagy napilap munkatársát a türkmén kisebbség képviselőinek adták át elrablói. Korábban az iraki rendőrség kiszabadított hét túszt a fővárostól északra. A török és arab nemzetiségű túszokat Bejdzsi városban, autókban tartották fogva. Három túszejtőt letartóztattak. (radio.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.